Афіша Соціум

У Франківську пройде благодійна виставка-продаж робіт Володимира Луканя

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У середу, 21 квітня, у “Підземному Переході Ваґабундо” відкриється виставка оригінальної графіки живописця, графіка, мистецтвознавця, члена Національної спілки художників України Володимира Луканя.

Виставка, крім своєї основної функції, має ще й соціальний характер, метою якої є об’єднати мистецтво і благодійність, що дасть змогу не тільки долучитися до мистецтва, а й підтримати потребуючих, передає Репортер.

Головна ціль виставки-акції “ГРА Ф і Ка” – зібрати кошти на потреби реанімаційного відділення Івано-Франківської центральної міської клінічної лікарні. На виставці буде представлено графічні твори Володимира Луканя, а також розмальовки для дітей та дорослих, створені на основі творів художника, авторські публікації, які можна придбати (ціна від 60 грн).

Пропоновані до роботи – сторінки графічного щоденника Володимира Луканя. Це лімітована серія творів вільної графіки художника, намальованих на звороті афіш, які колись з надлишком були видрукувані. Роботи створювалися художником в майстерні підручними матеріалами: восковим маркером, восковими пастелями, тушшю, без попередніх ескізів одразу за один прийом, куди вела рука. Графічні твори підписані, також зазначено час їх виконання. Це абстрактні, імпровізаційні композиції, швидкі зарисовки, які ілюструють ментальний стан художника.

Окрім розміщення оформлених робіт у відповідних рамах за склом у відповідних інтер’єрах, ці роботи можуть бути ескізами декору, вітражів, шпалер, розписів, графіті, тату, ілюстраціями тощо.

Роботи можна придбати у “Підземному Переході Ваґабундо” чи на сторінці події у Facebook https://cutt.ly/IvmhlnP.

Відкриття виставки о 18.00 за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Пилипа Орлика, 7.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.