Афіша

У Франківську презентують оцінку роботи місцевих судів

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У четвер, 17 жовтня, у приміщенні конференц-залу готелю «Надія» відбудеться презентація результатів проекту «U-Report: оцінка якості роботи місцевих судів Івано-Франківської області».

У рамках заходу відбудеться презентація та обговорення результатів опитування учасників судових проваджень, що проводилося в усіх судових установах Івано-Франківської області в рамках проекту «U-Report: оцінка якості роботи місцевих загальних судів», що виконувався в межах конкурсу проектів Програми USAID «Нове правосуддя».

Початок заходу о 10.30, брифінг для ЗМІ – 10.00 – 10.30. Реєстрація за посиланням.

Організатор – громадська організація «Культурно-освітнє товариство інвалідів «Українська молодіжна група», територіальне управління Державної судової адміністрації України в Івано-Франківській області, Науковий парк та Навчально-науковий Центр соціологічних досліджень Прикарпатського університету.

Проект спрямований на вивчення думок учасників судових проваджень на предмет оцінювання якості роботи судових інституцій за методикою Карток громадського звітування, що затверджена рішенням Ради суддів України №28 від 02 квітня 2015 року. В опитуванні взяли участь 1400 респондентів по всій території Івано-Франківської області.

У рамках опитування реалізували авторський модуль оцінювання якості надання судових послуг, розробили та апробували інноваційні технології судового адміністрування на основі цифрових технологій.

У рамках події також плануються дискусії експертів щодо актуальних проблем судочинства та галузі права на території Прикарпаття, а також презентація інноваційного бачення оцінювання якості надання судових послуг на основі сучасних цифрових технологій.

Захід здійснюється за підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках програми “Нове правосуддя”.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.