Афіша

У Франківську презентують “Каміння Майдану” Михайла та Климентії Димид

Google+PinterestLinkedInTumblr

29 січня о 18.00 у книгарні “Є” відбудеться презентація книжки о. Михайла Димида та Климентії Димид “Каміння Майдану”.

10392480_729262347169805_4452950841260907409_n

Є час розкидати каміння і час його збирати. Альбом «Каміння Майдану» — спроба отця Михайла Димида і його доньки Климентії, активних учасників Революції, зібрати, позначені впродовж тривання Майдану, каміння. Кожна сповідь, Свята Літургія, розмова вчинок, споглядання, кожен розпач і заклик — це камінь, з якого побудована книжка. У ній зібрані фотографії, пости Климентії Димид у соціальних мережах періоду Революції Гідності та проповіді її батька, отця Михайла Димида, який сповідав, причащав, відправляв Богослужіння і щиро молився разом з усіма на Майдані.

Автори цієї книжки — батько і донька, представники двох поколінь, яких об’єднала Революція Гідності. Альбом «Каміння Майдану» – це погляд у минуле, який має стати початком майбутнього, Майбутнього шляхетного, сильного, мирного.

Книга-альбом «Каміння Майдану» містить 85 проповідей-роздумів о. Михайла, який був одним із капеланів Майдану. За словами о. Михайла, «це роздумування про те, що діється, крізь призму Євангелія». А також 450 фотографій Климентії з її коментарями до них. Під час Євромайдану дівчина була одним із адміністраторів групи в соціальній мережі, де ділилася як новинами про те, що відбувається в Києві, так і своїми роздумами про це.

 

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.