Афіша

У Франківську готуються до великої Хресної ходи

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У вівторок, 2 квітня, в облдержадміністрації під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Віталія Федоріва відбулася нарада щодо організації і проведення передвеликодньої традиційної 22 Хресної дороги.

На засідання обговорили ряд важливих організаційних питань.

 

Зокрема зазначалося, що цього року молитва присвячена вшануванню Року Родини та  Миру в Україні. Хресний похід планується  розпочати 14 квітня о 14.00 год. від монастиря отців Василіян Царя Христа (Майзлі) по вулиці Незалежності до Архикатедрального Собору Святого Воскресіння УГКЦ.

У  священній ході візьмуть участь представники влади, родини загиблих учасників АТО/ООС, військослужбовці, семінаристи, студенти та школярі, працівники різних галузей та віряни Івано-Франківська.

На завершення наради Віталій Федорів висловив сподівання, що  завдяки правоохоронним органам  і медичній службі іванофранківці зможуть пройти цю Хресну дорогу  безпечно.

Додамо, що у зв’язку з очікуваною великою кількістю учасників ходи, мешканців та гостей міста просять обмежити заїзд приватним автотранспортом в центр міста у зазначені години, а також не паркувати автомобілі вздовж вулиць, якими йтиме хода.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні.
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.