Афіша Відео

Творці військової драми про АТО «Іній» завітають до Івано-Франківська (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У вівторок, 6 березня, на прем’єру військової драми про АТО «Іній» приїдуть його творці. Подія відбудеться у кінотеатрі «Кінобум».

Як розповідають про фільм його автори, це пронизлива військова драма про події на сході України очима іноземного режисера, пише “Репортер”.

Молода литовська пара (Рокас та Інга) погоджується доставити бус із гуманітарною допомогою в Україну. Під час подорожі обставини змінюються і вони змушені їхати все далі й далі на схід. Перетинаючи безкрайні снігові поля Донбасу, Рокас та Інга поволі проникають у життя звичайних людей, постраждалих від війни. Незважаючи на небезпеку, вони потрапляють на лінію фронту.

Саме тут вони починають розуміти цінність життя та наскільки вони близькі один до одного.

Стрічка знята в ко-продукції України, Литви, Франції і Польщі за підтримки Державного агентства України з питань кіно. Зйомки фільму проходили безпосередньо біля лінії фронту за участі місцевого населення та реальних військових, що в той час перебували в зоні АТО.

Всі персонажі, яких дорогою на схід України зустрічає головний герой, – не сценарно прописані ролі, а випадкові люди, реальні історії яких потрапили в канву фільму. У стрічці знялося двоє професійних акторів – польський актор Анджей Хіра та відома французька акторка Ванесса Параді.

Програма заходу:
18:50 – прес-конференція за участі творців фільму
19:20 – показ фільму.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні.
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.