Афіша

Прикарпатські подружжя запрошують на молитву за дар батьківства

Google+PinterestLinkedInTumblr
В середу, 22 вересня, у Свято-Успенському Василіянському монастирі с. Погоня відбудеться спільна молитва за дар батьківства у стіп Чудотворної ікони Матері Божої. В цей день відзначається пам’ять святих і праведних отців Йоакима і Анни.

Тож в Івано-Франківській Архієпархії хочуть в цей день підтримати сім’ї, які чекають, моляться і просять про дар батьківства, йдеться на сайті УГКЦ ІФ, пише Репортер.

Адже, як переконаний голова Комісії у справах родин і мирян Івано-Франківської Архиєпархії о.Юрій Прилепський, хто як не вони, які залишалися завжди вірними Господу, молилися, просили про дар батьківства і отримали за дитину саму Пречисту Богородицю, знають та розуміють всі ті сім’ї, які на сьогодні так само просять про дар батьківства.

«Тому саме в цей день ми запрошуємо всіх хто просить, молиться і чекає на дар батьківства приїхати до нашого відпустового місця в Погоні, до Чудотворної ікони Цариці Покуття, щоб ми могли спільно просити в Бога про дар батьківства для всіх сімей, які його чекають. Ми знаємо, що більшого дару за життя немає. Це найбільша цінність, яку сотворив сам Господь. Тому, в кого, як не в нього про цей дар просити? Ми разом в цей день зберемося, щоби благати Господа про великий дар батьківства для кожної сім’ї яка молиться, вірить і сподівається на дитя», – каже о.Юрій.

У програмі:

18.00 – Молебень до Богородиці, свідчення сімей про отриманий дар батьківства від Бога;

19.00 – Божественна Літургія, сповідь, молитви над сім’ями, що просять і чекають на дар батьківства, благословення мощами св. Пантелеймона.

Тел. для довідок: 066 419 31 39, 067 344 35 23 – о.Юрій.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.