Афіша

На Вовчинецьких пагорбах у Франківську влаштовують “GoЙra! Family Fest”

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Франківська ініціатива Дитячі походи GoЙra – Гойра 27 квітня влаштовує на Вовчинецьких горах спортивний сімейний фестиваль.

В лісі будуть розташовані контрольні пункти (КП) з етапами. Учасники за допомогою мапи мають знайти КП і виконати завдання етапу, пояснюють організатори. Наприклад, мають розпалити ватру; пройти над яром; подолати лабіринт чи збудувати вежу.


⠀В лісі буде 22 таких КП, а у команди – 4 години часу на їх проходження. Хто набере найбільше балів за найменший час – переміг. На переможців чекають призи, а на всіх учасників – смачна гаряча страва з ватри на фінішній поляні, – обіцяють учасникам.

Участь у фесті можуть брати команди з батьків і дітей віком 4-16 років. Команда має складатися щонайменше з 3 учасників.

Правильне спорядження:

  • Одяг. Має бути вільний, спортивний і такий, який не шкода замурзати чи подерти. Якщо ви готові в цих штанях білити стелю – це наш варіант;
  • Врахуйте погоду, але не вдягайтеся занадто тепло, адже дистанція буде насичена, а пітніти=застудитися.
  • Взуття. Кросівки.
  • “Хомʼячок” в рюкзак. Після дистанції ми будемо частуватися гарячою стравою з ватри, але до фінішу радимо взяти в рюкзак підживлення (батончик, горіхи, сухофрукти) і водичку – щонайменше літр на команду.
  • Глибока тарілка/судочок і ложка для страви з ватри (ми любимо і бережемо природу тому утримайтеся, будь ласка, від одноразового посуду)
  • Готуйте командність і голову. Треба буде проявляти винахідливість, спритність, вміння домовлятися і допомагати одне одному.

⠀Фестиваль – це класна нагода і малим, і дорослим прокачати свої soft skills. Реєстрація – тут.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.