Афіша

На Святі хліба у Франківську 12 пекарень представлять свої продукти. Обіцяють еко-зону та безкоштовні майстер-класи

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У середу, 2 вересня, відбулась прес-конференція традиційного щорічного фестивалю «Свято хліба» в Івано-Франківську. Організаторами свята традиційно виступили Івано-Франківська гільдія приватних пекарів та кондитерів та Виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради.

6ff1471e83e71

Цього року «Свято хліба 2015» відбудеться у неділю, 6 вересня, на площі Ринок з усіма традиційними атрибутами фестивалю – урочистим відкриттям та театралізованим дійством, присвяченим збору врожаю, виставкою-ярмарком пекарських та кондитерських підприємств міста Івано-Франківська та області, а також творчими майстернями для дітей та концертною програмою від Муніципального центру дозвілля.

З міського бюджету виділили 25 тисяч гривень на проведення заходів фестивалю.

За його словами голови Івано-Франківської гільдії приватних пекарів та кондитерів Ростислава Кукурудза, цьогоріч на святі будуть представлені 12 великих пекарень з Івано-Франківська та області, зокрема, із Калуського, Косівського, Рожнятівського районів. Також свою продукцію представить одна пекарня з Львівської області.

Родзинкою свята стане еко-тематика, зокрема, органічні вироби. Практично кожен виробник на святі буде представляти свої напрацювання в цьому напрямку. Це хліб та кондитерські вироби, виготовлені із 100% натуральних складників на натуральних заквасках без використання штучних компонентів.

Новинкою «Свята хліба 2015» стане еко-зона, у якій будуть презентувати свою продукцію та виробничій процес запрошені виробники органічних продуктів харчування з Івано-Франківської області. Також очікують виробників екологічної та органічної продукції із Закарпаття.

За словами організаторів «Свята хліба 2015», під час фестивалю на площі Ринок працюватимуть чотири творчі майстерні, які будуть проводити безкоштовні майстер-класи для дітей. Окрім того, виробники біля своїх стендів будуть проводити майстер-класи, пов’язані з хлібною тематикою.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.