Афіша

«На шапку» відкриває сезон: вже відомо на що збиратимуть кошти

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У неділю, 12 травня, в Івано-Франківську на площі Міцкевича відбудеться відкриття сьомого концертного сезону «На шапку».

Цьогоріч волонтери збиратимуть кошти на тромбоеластограф для онкогематологічного відділення обласної дитячої лікарні, пише Репортер.

На шапку

Це обладнання в нашій області має тільки перинатальний центр, а воно дуже важливе саме для онкохворих діток. Річ в тім, що кровоносна система дуже страждає внаслідок хімієтерапії, а це обладнання допомагатиме попереджати кровотечі, тромбози. На жаль, саме це є причиною високої смертності при онкології, — розповідає співорганізаторка концертів «На шапку» Людмила Лінник.

Орієнтовно тромбоеластограф вартує 500-600 тисяч гривень. Допомогти можна переказавши кошти на рахунок UA503052990000026008005502036 (ПриватБанк) або на карту 5169 3305 2390 3331 (ПриватБанк).

Починаючи з 23 травня, концерти відбуватимуться щочетверга.

Бачимо вже зараз, що сезон буде непростий. Перш за все через те, що двоє звукооператорів, які нам допомагали впродовж минулих років — на війні, — каже Людмила Лінник. — Також підозрюю, що десь на якийсь день ми не зможемо знайти артистів. На жаль, люди вже почали відмовлятися. Хтось з об’єктивних причин — багато артистів зараз в ЗСУ, а хтось відмовляється виступати, бо боїться ТЦК. Це трошки засмучує та я сподіваюся, що ми вийдемо з цієї ситуації.

Станом на зараз виступати погодились Franko Band, Сергій Лазановський, 7teens. Відкриватиме концертний сезон «На шапку» у неділю, 12 травня, вже традиційно Quattro corde.

Нагадаємо, минулого року відбулося 24 концерти «На шапку», під час яких зібрали 300 648 грн. За ці гроші купили багатофункціональний операційно-маніпуляційний стіл, який передали онкогематологічному відділенню обласної дитячої лікарні.

Авторка: Ірина Гаврилюк

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.