Афіша

На Прикарпатті Євген Клопотенко даватиме кулінарні майстер-класи для дітей

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Для дітей з семи областей України організують кулінарні майстер-класи, щоб вони могли психологічно відновитися. Зокрема – на Прикарпатті.

Майстер-класи даватиме відомий український кулінар Євген Клопотенко, йдеться на його сайті, пише Репортер.

На Прикарпатті Євген Клопотенко даватиме майстер-класи для дітей
Євген Клопотенко у фаст-фуд закладі “Інші.Парк” в Івано-Франківську

Проєкт “Спільно | твоя підтримка поруч” розпочали дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) в Україні та ініціатива з покращення культури харчування Cult Food шеф-кухаря Євгена Клопотенка за підтримки Міністерства освіти України.

«Війна має особливо руйнівний вплив на дітей в Україні: десятки тисяч потребують психологічної та соціальної підтримки. Багато з них були змушені залишити свої домівки, інші були розлучені зі своїми родичами та безпосередньо зазнали впливу війни. Діти приголомшені від вибухів. Вони живуть під звуки повітряних сирен. Запускаючи цей проєкт, ми сподіваємося, що нові кулінарні сесії та робота з психологами зможуть забезпечити дітям і їх вихователям певну нормалізацію та безпеку в ці важкі дні. Готуючи їжу та проводячи час разом, діти можуть покращити свої харчові звички, залишатися на зв’язку з сім’єю та близькими, а також покращити свій психосоціальний добробут та стійкість», – сказав Мурат Шахін, представник ЮНІСЕФ в Україні.

Професійні кухарі будуть проводити майстер-класи для дітей та батьків разом із кваліфікованими психологами. Спільне приготування здорової їжі допоможе дітям відновити відчуття психологічного комфорту та зменшити рівень тривожності.

Євген Клопотенко: «Головне – не гроші, а щоб люди були нагодовані»

Їжа як допомога

Також діти та їхні батьки отримають поради від команди психологів та нутриціологів як психологічно стабілізувати себе і дитину, як сформувати здорові харчові звички у приготуванні та споживанні їжі. А Євген Клопотенко поділиться порадами, як батькам та дітям через приготування їжі підтримувати один одного.

«Стрес та непродумане харчування погіршують психологічний стан, а під час війни це особливо небезпечно. Психологічна підтримка та здорове харчування, яке містить в собі всі необхідні для організму елементи, допомагає зберегти здоров’я та зміцнити націю», – говорить шеф-кухар Євген Клопотенко.

Заходи будуть проводитися у семи областях України, де зосереджена велика кількість внутрішньо переміщених сімей: Закарпатській, Львівській, Рівненській, Хмельницькій, Тернопільській, Івано-Франківській та Чернівецькій.

Майстер-класи для дітей проходитимуть 2-3 рази на тиждень до кінця листопада. Загалом заплановано, що завдяки проєкту психосоціальну допомогу отримають понад 5 тис дітей.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.