Афіша

«Міське озеленення. Проблеми та можливості»: франківців запрошують на воркшоп

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

25 червня, о 13:00, в конференц-залі інноваційного центру «Промприлад» відбудеться   воркшоп на тему озеленення міського простору. Проведе його екскерівниця управління екології та природних ресурсів Львова Олександра Сладкова. Подію організовує платформа «Тепле місто» в межах проєкту «Стратегія Івано-Франківська».

Читайте: У Косові «План Б» одягає військових у модні принти

«Міське озеленення. Проблеми та можливості»: франківців запрошують на воркшоп

На воркшопі учасники розберуть виклики, пов’язані з озелененням, а також будуть ділитися одне з одним власними запитаннями з озеленення міста та знаходити на них відповіді. Завдяки участі у воркшопі ви зможете на практичних вправах дізнатися, як працювати у сфері зелених насаджень міста, та разом з експерткою розібрати вдалі та провальні приклади озеленення міського простору.

Читайте: Іграшки від «Жужика». Михайло та Ганна Степнови з Миколаєва відкрили у Франківську власну справу

Фасилітаторка воркшопу — Олександра Сладкова, співзасновниця громадської ініціативи «Народне озеленення» у Львові, засновниця проєкту «Садівники Львова». Вона перезапустила управління міським озелененням за три роки на посаді начальниці управління екології та природних ресурсів Львова.

Участь у воркшопі безплатна за попередньою реєстрацією: https://forms.gle/QdGS8oG89tv8QrPr6

Стратегія Івано-Франківська — один із проєктів платформи «Тепле місто», який працює над створенням довгострокового плану розвитку міста Івано-Франківська спільно з представниками різних середовищ міста: культурних організацій, бізнесу, адміністрації міста, освітян, науковців, громадського сектора.

Воркшоп організований за підтримки National Endowment for Democracy.

Читайте: Книжки приїхали з Херсона: як у Франківську відкрилася книгарня «Гувернер»

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.