Афіша Туризм Фото

Мачу-Пікчу, байдарки, Карпати. Конкурс для мандрівників оголосив переможців

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Конкурс короткометражних аматорських фільмів про подорожі “Жага мандрів” оголосив імена переможців.

Перше місце посіла тревел-блогерка з Монастирського Тетяна Кузьменко з роботою “Мачу-Пікчу очима українки”, де показала щирі враження про столицю інків. Рік назад Тетяна вирушила в навколосвітню подорож, зараз знаходиться в Болгарії, і вже в серпні планує повернутися в Україну, пише Репортер з посиланням на пресслужбу конкурсу.

Друге місце авторитетне журі присудило Сергію Кібукевичу з Рівненської області за фільм Specially for You. Сергій займається громадською діяльністю в Харкові і організовує благодійні студентські сплави на байдарках всією Україною, про що і зняв фільм.

Третє місце журі віддало фотографу та радіолюбителю Нодіру Турсун-Заде за роботу 2017 Pamir Expedition про сходження на Гору Памір. Нодір живе і працює в Душанбе (Таджикистан), відвідав 75 країн і всі континенти.

За попереднім онлайн-голосуванням, яке тривало тиждень, приз глядацьких симпатій отримала робота Ігора Коровія з Орджонікідзе “Cocos акули”. Ігор — дайвер, має понад 100 занурювань; мандрівник з двадцятирічним стажем. Створює фільми про чарівність підводного світу та віддалені куточки нашої планети, що і продемонстрував у своєму відео про акул під водою.

Конкурс тривав із 21 червня по 21 липня та зібрав понад 50 відео робіт про далекі подорожі.

Організатор — спільнота мандрівників Voyagemakers на чолі із Вадимом Івлєвим, професійним мандрівником, учасником міжнародних науково-дослідницьких експедицій на безлюдні важкодоступні острови, радіо любителем та автором книги “Мандри киянина Океанією”. Крім Івлєва, до журі конкурсу входили український кінорежисер Михайло Іллєнко, український полярник Роман Братчик та журналіст і блогер Андрій Мазур.

Основна мета конкурсу “Жага мандрів” — спільними зусиллями мандрівників встигнути зафільмувати незвідані, безлюдні та важкодоступні куточки планети, які під впливом людини стрімко втрачають свою первозданність.

Попри суттєві туристичні обмеження, у яких нам довелося жити в останні майже півтори роки, звичайні українці змогли відзняти унікальні кадри у Кенії, Таджикистані, Норвегії, Гонконзі, Індії, Перу та інших країнах. Учасники мали змогу показати власні історії подорожей та поділитися досвідом один з одним.

“У аматорських фільмах нам подобається прямота та справжні емоції. Це мистецтво, творча художня діяльність любителів, — каже Вадим Івлєв. – Надзвичайно захопливо було переглядати фільми учасників. Вони — прямий доказ того, що українці люблять природу та вміють показати її красу та природні багатства. Цим конкурсом ми хочемо продемонструвати, що нам не байдуже, який світ залишимо нащадкам”.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.