Афіша Культура

Франківський драмтеатр запрошує на казку-мюзикл «Золоте курча» (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У понеділок, 14 грудня, в Івано-Франківському національному академічному драмтеатрі знову говорили про чергову прем‘єру.

До новорічно-різдвяних свят покажуть казку-мюзикл «Золоте курча».  Вистава розрахована для сімейного перегляду, пише Репортер. драмтеатр

«Давно мав мрію зробити проект для сімейного перегляду, аби батьки з дітьми прийшли в театр. Коли ця казка буде цікаво і дорослим, і дітям, – каже директор театру Ростислав Держипільський. – Ця казка вже була в репертуарі, але ця зовсім інша. Вона від творців Гуцулки Ксені. Живий оркестр, номери хореографічні. Задача була, аби кожен номер був, як з шоу. Ми трохи стібаємося з того всього, коли стали заложниками шоу, інстаграмів. Наша надзадача показати, що нікуди не дівається книжка й живе спілкування».

У казці історії про найцінніше у житті кожної людини – любов, сім‘ю та родину. «Золоте курча» захопить глядачів самобутнім музичним оформленням, сучасною хореографією, вокальними знахідками та магічною режисурою.

«Дуже чесний твір і проект для дітей і батьків», – розповів Держипільський.

Також за його словами вечірню виставу показують у переддень Миколая – 18 грудня о 18.00.

“Це буде чудовий Подарунок від Миколая, тому приходьте з дітьми, з онуками чи похресниками”, – додає режисер.

Виставу покажуть з 17 по 20 грудня та 22 грудня о 12.00.

За словами диригента Богдана Ткачука, у казці задіяні кращі музиканти Франківська. Музика аранжування 70-80 роки та сучасні елементи.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні