Афіша

Франківців запрошують на 16-денний веломарафон для незрячих «Бачу! Можу! Допоможу!»

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

ІІ Всеукраїнський велопробіг «Бачу! Можу! Допоможу!» – це 16-ти денний веломарафон на велосипедах тандемах, в якому візьмуть участь незрячі люди зі всієї України. Заїзд відбуватиметься з 06 по 22 серпня 2016 року за маршрутом Львів-Одеса. Команди велосипедистів (зрячий і незрячий) подолають понад 1000 км українських доріг.

Наразі проект збирає кошти на сайті biggggidea.com.

isee1

Ідея проекту належить Миколі Пеху, який почав втрачати зір у дитячому віці. Під час навчання у старших класах виграв стипендію для участі у програмі обміну FLEX, що дала йому можливість навчатися рік у США. Закінчив факультет міжнародних відносин Франкового університету у Львові. Рік навчався на магістратурі в Лондоні. Опісля повернувся до рідного Львова і продовжив активну громадську діяльність в заснованій ним ГО «Інститут українських студій». На жаль, Микола Пех пішов з життя, однак його ідею хочуть втілювати надалі.

13118909_939816319469105_5798535157231966729_n

«Наш проект – це можливість показати суспільству, що порушення зору насправді не обмежує, – пишуть організатори. – Подорожі, цікава робота, активний відпочинок, заняття спортом, вечірки з друзями – це все невід’ємна частина життя кожного, й інвалідність цьому не перешкода. Саме тому ми разом сідаємо на велосипеди, щоб набратись натхнення, поринути у пригоди, випробувати свої сили, знайти нових друзів та побачити Україну, кожен у свій спосіб».

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні