Афіша

Франківців кличуть на символічний похорон Центру Сучасного Мистецтва

Google+PinterestLinkedInTumblr

У понеділок, 8 серпня, о 17:00 у приміщенні Центру сучасного мистецтва, що на вулиці Шевченка,1 в Івано-Франківську, відбудеться похорон Сучасного Мистецтва нашого міста. Про йдеться у створеній події у соцмережі.

13925022_648718648627335_5836898339296832030_n[1]

Нагадаємо, 5 серпня директором ЦСМ у Франківську обрали авторку муралу “Україна єдина” Клицюк.

“Запрошуються всі причетні та співчуваючі, хто знав покійного або спостерігав за його життям. Дрес-код – траурний.  Настрій – романтично ностальгійний.  З собою мати символічний подарунок-артефакт покійному, який уособлює ваше уявлення про сучасне мистецтво, надії та сподівання”, – йдеться у повідомленні.

Церемонія похорону:
– виніс труни
– прощання з покійником
– зачитування некролога
– радісні плачі та сумні танці

Нагадаємо, що 17 червня конкурс на посаду директора міського Центру сучасного мистецтва вже відбувся. Однак тоді члени комісії не змогли прийняти рішення на користь жодного кандидата. На це місце претендували керівник народного аматорського театру “Думка” Сергій Сивачук і колишній директор центру Анатолій Звіжинський. Відтак прийняли рішення оголосити повторний конкурс.

Разом з Левицьким до комісії увійшли заступник директора міського департаменту культури Михайло Коник, головний спеціаліст юридичного відділу Ірина Тарновська, голова громадської організації “Роса Карпат” Марія Чулак, директор об’єднання “Форумс” Микола Джичка, член Національної спілки фотохудожників Ростислав Кондрат і секретар – Христина Брожина, яка не має права голосу.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.