Люди Світ

Директором ЦСМ у Франківську обрали авторку муралу “Україна єдина” Клицюк (ФОТО)

Google+PinterestLinkedInTumblr

У п’ятницю, 5 серпня, відбувся повторний конкурс на посаду директора Центру сучасного мистецтва Івано-Франківська. Документи на конкурс подали двоє – колишній директор центру Анатолій Звіжинський та Ірина Клицюк – співавторка муралу “Україна єдина” на вулиці Мазепи у Франківську.

Ірина Клицюк

Нагадаємо, що на першому етапі повторного конкурсу члени конкурсної комісії на чолі із заступником міського голови Олександром Левицьким розглянули документи двох кандидатів – Звіжинського та Клицюк. У підсумку комісія допустила до конкурсу обох заявників. Сьогодні перейшли до дискусії претендентів.

Кожен з претендентів на посаду директора представив свої програми та відповів на питання членів комісії. За результатами голосування директором ЦСМ на наступні п’ять років обрали Ірину Клицюк. За неї проголосувала більшість –  чотири з шести членів комісії.

Нагадаємо, що 17 червня конкурс на посаду директора міського Центру сучасного мистецтва вже відбувся. Однак тоді члени комісії не змогли прийняти рішення на користь жодного кандидата. На це місце претендували керівник народного аматорського театру “Думка” Сергій Сивачук і директор центру Анатолій Звіжинський. Відтак прийняли рішення оголосити повторний конкурс.

Разом з Левицьким до комісії увійшли заступник директора міського департаменту культуриМихайло Коник, головний спеціаліст юридичного відділу Ірина Тарновська, голова громадської організації “Роса Карпат” Марія Чулак, директор об’єднання “Форумс” Микола Джичка, член Національної спілки фотохудожників Ростислав Кондрат і секретар – Христина Брожина, яка не має права голосу.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.