Афіша

«Ар(т)хеологію» у Франківську завершать з музикою, віджеями та презентацією від Єшкілєва

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У п’ятницю, 25 листопада, в Івано-Франківську відбудеться закриття виставкового проекту «Ар(т)хеологія». Захід пройде у галереї «Марґінеси», що на вулиці Пилипа Орлика 4.

15202631_1786280941625882_7959828581064853416_n1

Програма:

17.30 – обговореня виставки «Ар(т)хеологія» за участі кураторів проекту Анатолія Звіжинського та Євгена Самборського. Для тих, хто не встиг ознайомитися з історією представлених експонатів куратори проведуть фінальну екскурсію виставковим простором. Після цього – діалог з глядачами у форматі запитання-відповіді, дискусії.

19.00 – презентація збірки Володимира Єшкілєва «Місто Термітів» за участю акторів Нового Театру. Це книга оповідань та повістей написаних за останні 20 років. До неї увійшли твори, які є набутком українського модерну та постмодерну в численних антологіях прози. Серед представлених текстів повісті «Конспект відкритого уроку» і «Пластилінова рушниця», оповідання з історичних та філософських циклів, а також резонансні есе.

20.00 – трансформація «Multiperson A» від VJ Cube*, а також музичні сети від xaoRA та dj Glize.

Проект «Ар(т)хеологія» відбувся за підтримки засновника видавництва «Мантикора» – Віктора Вінтоняка.

*Віджей (англ. VJ від video jockey – відео-жокей) – людина, яка за допомогою спеціального обладнання, на основі різних відеофрагментів, підбирає і створює візуальні ефекти під музику. Врезультаті виходить «відеомікс» – абсолютно новий твір.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.