Руслан Марцінків завітав на зустріч з учасниками бойових дій, які після повернення до цивільного життя відкрили власну справу. Організували захід у ветеранському просторі, йдеться у сюжеті Канал 402.
Володимир Косолапов – власник деревообробного підприємства. Розповідає, що завжди мріяв мати власну справу. У 2015 він перевіз родину з Луганщини до Франківська, а сам пішов боронити українські землі. Служив до 2020, а вже з початком повномасштабного вторгнення росії – знову повернувся на фронт.
Спочатку отримав поранення, згодом звільнився з армії у 2023 році. Дізнався про те, що є можливість брати грант і почав складати заявку, – розповідає ветеран. – Склав бізнес-план, подав і з другого разу мені його одобрили. Мені видали гроші, я купив обладнання і займаюсь тепер.
Власним прикладом успішного бізнесу ділиться й Іван Артюшков – ветеран російсько-української війни та засновник ресторану кримсько-татарської кухні. Каже – його заклад це не просто місце, де можна смачно поїсти, але й платформа для популяризації кримськотатарської культури та історії.
Етноодяг, який поєднує в собі традиційні українські мотиви та сучасні технлогії – це про «Вишиваночку». Цей бренд сім’я ветерана Олександра Ткачука заснувала після повномасштабного вторгнення. Нині підприємство вже розширилося та масштабувалось і за межі країни. А ще – тут усіляко допомагають ЗСУ.
Читайте також: Вишиванка від ветерана. Як подружжя Ткачуків під час війни створило успішний бізнес
Comments are closed.