Гроші

Особливості та види криптогаманців

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Для зберігання цифрових валют, а також їх переведення у фіатні гроші та виконання інших операцій знадобиться надійний криптогаманець. При цьому тип сховища може відрізнятися в залежності від цілей власника активів. Якщо трейдери часто заводять і виводять кошти, то інвестори віддають перевагу тривалому зберіганню, наприклад, щоби курс ефіру або іншої монети підріс. Саме тому важливо грамотно підійти до вибору криптогаманця, розглянувши усі можливі типи.

Особливості та види криптогаманця

Різновиди криптогаманців

Е-гаманці заведено ділити на два типи:

  • холодні;
  • гарячі.

Перший варіант також називається апаратним. Особливість такого гаманця полягає в тому, що він може використовуватися без підключення до інтернету. Холодні криптогаманці мають попит в інвесторів, які дають монеті «настоятися». Гарячі е-гаманці підходять для трейдерів. Вони є цифровим файлом з унікальним ключ-кодом і призначені для щоденного використання зі здійсненням різних торгових операцій.

Як створити паперовий криптогаманець?

Паперові е-гаманці є одним із типів холодного сховища. Отримати їх досить просто:

  1. Знаходите у пошукових системах послуги для генерування криптовалютних гаманців.
  2. Вигадуєте власну адресу (краще не прив’язувати її до будь-якої теми, а використовувати випадковий набір букв і чисел).
  3. Клацаєте на пункт Paper wallet і вибираєте необхідну кількість.
  4. Генеруєте е-гаманець.

Після виконання всіх операцій на екрані з’явиться QR-код, який і буде вашим гаманцем. Бажано не зберігати його на комп’ютері, а надрукувати на папері.

Для використання такого сховища вам знадобляться спеціальні сервіси, для виведення коштів щоразу доведеться вводити унікальний код. У разі його втрати всі ваші активи, що зберігаються на криптогаманці, пропадуть.

Е-гаманці у гаджетах

Програмні гаманці можна встановити у вигляді програми у смартфоні, лептопі або персональному комп’ютері. Ця програма дозволяє:

  • зберігати цифрові валюти;
  • поповнювати рахунок із банківських карток або виводити кошти з криптобірж;
  • виконувати переклади на інші е-гаманці.

Усі операції також здійснюються із зазначенням унікального ключ-коду.

Особливості експлуатації апаратного криптогаманця

Апаратний гаманець є невеликим пристроєм, який з’єднується з ПК. На вигляд він нагадує флеш-накопичувач, а його використання також вимагає установки спеціального софту на комп’ютер. Завантажити його можна на сайті виробника апаратного е-гаманця. Там же ви зможете ознайомитися з особливостями запуску та реєстрації сховища для криптовалюти.

При реєстрації вам знадобиться вигадати 12 кодових слів, а також запам’ятати не тільки їх, але й порядок, в якому вони записані. Коли ви запускатимете програму, вона може вимагати вказати якесь слово та його порядковий номер. Завдяки надійній системі захисту такі криптогаманці вважаються найнадійнішими, причому вони не зовсім зручні для щоденних торгових операцій.

Який криптовалютний гаманець вибрати, вирішує сам юзер. Однак важливою умовою збереження активів буде надійне зберігання ключ-коду, який у жодному разі не можна передавати третім особам.

На правах промо

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.