Соціум

Театр дітям: як підготувати дитину до походу на виставу

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Культурний розвиток дитини в сучасних реаліях – не таке просте завдання. У боротьбі формування культурних цінностей батьки нерідко залишаються самотні, адже у цьому їм допомагає ні інтернет-контент, ні телевізійна програма. Одним з небагатьох союзників, що залишилися, можна назвати театри: на їх афішах часто анонсуються дитячі постановки за мотивами казок і класичних літературних творів. Якщо дитина не хоче читати книги, перегляд вистави стане чудовою заміною цього. Більше того, спостерігаючи за грою акторів, малюк зможе глибше перейнятися ідеєю твору та пережити яскравіші емоції, ніж під час читання.

Таким чином, водити дітей до театру потрібно і важливо для їхнього культурного розвитку. Тому якщо на афіші ви побачили цікаву виставу чи мюзикл, купіть квитки до театру Києва та подаруйте дитині свято. А щоб візит до святилища мистецтва був приємним та комфортним для всіх учасників, малюка слід трохи підготувати до заходу.

З якого віку дитина може відвідувати театральні вистави

В анонсах більшості дитячих вистав вказується мінімальний вік глядачів. Але навіть якщо ви побачите на афіші значок «3+», а вашій дитині виповнилося 2 роки, не засмучуйтеся. Наводити малюка на виступ можна вже з того віку, коли він готовий усвідомлено сприймати те, що відбувається на сцені, і дотримуватись найпростіших правил поведінки в залі. Всі ці навички виявляються індивідуально, тому ви можете приймати рішення йти чи не йти в театр самостійно.

Які правила поведінки у театрі слід озвучити дитині

Якщо малюк поводитиметься неспокійно, то він і сам не подивиться виступ, і не дасть це зробити оточуючим. Щоб такого не відбувалося, дитині треба розповісти про такі правила:

  • Під час виступу акторів не можна вставати з крісла, бігати по залі, голосно розмовляти і поводитися шумно.
  • Не можна їсти чи пити під час вистави – для цього у кожному виступі є антракти.
  • Не варто відволікатися на мобільні телефони та інші гаджети, адже так можна пропустити все найцікавіше.

Похід до театру варто зробити святом. Щоб створити відповідний настрій, запропонуйте дитині самостійно вибрати вбрання для театру, зробіть дівчинці гарну зачіску, а костюм хлопчика доповніть елегантною бутоньєркою або краваткою-метеликом. Так малюк почуватиметься ошатним та красивим. Дорослим також слід одягатися відповідно до нагоди – у класичні елегантні вбрання.

Про купівлю квитків слід подбати заздалегідь, оскільки це позбавить засмучення з приводу відсутності зручних місць у залі. Купити квитки можна в театральній касі, але простіше та зручніше оформити броню онлайн. Для цього можна скористатися сайтом з афішею Києва.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.