У кожної людини, яка досягла певного статусу, є речі, які їй необхідно мати.
І одна з таких речей – це брендовий швейцарський годинник.
Як вибрати брендові годинники і при цьому не потрапити на підробку
Основне правило полягає в тому, що купувати швейцарські годинники потрібно тільки в спеціалізованому офіційному салоні, або ж замовляти через офіційний сайт. Виріб повинні надати разом з сертифікатом, що підтверджує його справжність, на якому вказані всі контакти офіційного дилера.
Іноді підробку видно відразу, її видають дрібні подряпини, нерівності там, де їх не повинно бути. Секундна стрілка в оригіналі йде плавно і рівномірно, без будь-яких прискорень або різких ривків. Якщо помічені якісь проблеми, то швидше за все це підробка, адже навіть коли людина здає швейцарський годинник в ломбард, це завжди виріб в дуже хорошому стані, там за цим стежить оцінювач.
Чи варто орієнтуватися на престижність? Це велике питання. Є міф, що бренди можна розмістити за престижністю в умовний рейтинг. Такі періодично видаються спеціалізованими журналами. Але навряд чи їх можна назвати об’єктивними, адже неможливо чітко визначити критерії ранжирування. Американські та європейські рейтинги суттєво відрізняються. Але в цілому практично всі швейцарські марки гарантують якість.
Але обов’язково слід взяти до уваги те, як і коли чоловік збирається носити цей аксесуар. Залежно від цього потрібно буде орієнтуватися на стиль:
- спорт
- класика
- casual
Кожна з цих категорій має свої особливості і відмінні зовнішні риси.
Швейцарські годинники як вигідне вкладення
Кожен співробітник ломбарду, чиєю спеціалізацією є оцінка дорогоцінного каміння та годинників, скаже, що придбання аксесуара від відомого бренду – це хороша ідея. На жаль, у всіх бувають важкі часи, а його можна закласти і використовувати виручені кошти на свій розсуд. В хорошому ломбарді за такий годинник можна отримати пристойну суму, та й викупити його потім буде не дуже складною.
Таким чином, чоловік, який придбав швейцарський годинник, вбиває двох зайців відразу:
- отримує стильний і якісний аксесуар, який підкреслить його образ і статус,
- забезпечує себе страховкою “про всяк випадок”.
Тобто стимулами для покупки є як розкішний зовнішній вигляд швейцарських хронометрів, так і їх висока вартість, яка може стати в нагоді в майбутньому – це своєрідна “соломка” від примх долі.
На правах реклами
Comments are closed.