Розваги Фото

15 цікавих фактів про фільм «Наші Котики» режисера Володимира Тихого (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Неполіткоректну комедію «Наші Котики» про війну з Росією на Сході України вже можна переглянути у кінотеатрах країни.

Сценаристом та режисером-постановником виступив Володимир Тихий, а в крісла продюсерів сіли Марко та Уляна Супрун, Ігор Савиченко та Степан Бандера, пише «Репортер» з посиланням на cinema.in.ua.

15 цікавих фактів про фільм:

1. На знімальну групу викликали поліцію. У Чернігові знімали сцену про «бойовиків» біля будівлі донецької ОДА. Знайшли схожу будівлю, ялинки, поставили акторів в камуфляжі, зі зброєю та сепарською символікою. А тоді приїхали поліцейські. Їх викликали місцеві мешканці, бо подумали, що ми зібрались робити «самопроголошену ЧОДА». Після цього вирішили навіть холостими не стріляти.

2. Під час зйомок змусили корову бігати галопом. Автори говорять, що це сталося випадково: «Тваринка просто так втомилася від знімань, що коли її покликав господар, вона дала драпака», – сказали вони.

3. В одній сцені треба було показати «підбитий» танк у воді. Що і зробили – для зйомок втопили цілий танк. «Припаркували» техніку у річці під Черніговом.

4. «Пасхалки». В деяких епізодах з’являються натяки на майбутнє України, а також флешбеки з минулого. На Червоній площі у Москві можна побачити надписи на стіні «Ч/Ленін» та «Мочи Манту». Це демонстрація війни з радянським минулим.

5. Написали «донбаський блатняк». У фільмі є сцена вечірки росіян та колаборантів, на якій би за логікою мала б грати російська попса або Кобзон. Але, щоб не потрапити у пастку авторських прав, довелося за ніч написати свою пісню «Гуляй Донбас». Текст — Михайла Кукуюка, виконання — Бориса Георгієвського.

6. Провели нейротестування глядачів. Тобто через датчики змогли зафіксувати, що подобається людям і чи готові вони придбати квиток у кіно. Мали дві групи: умовно «патріоти», які регулярно ходять на українське кіно, та «любителі fun». В результаті обом групам сподобалися неполіткоректні жарти. А відсоток готових піти в кіно серед другої групи виявився навіть трохи більшим.

7. Одному з «котиків» відмовили в двох інших ролях. В актора Дмитра Тубольцева («Літо») «злетіли» дві ролі в серіалах, які знімають українські компанії, які, як виявилося, планують показувати свій продукт в Росії.

8. Марина Порошенко – «продюсерка» фільму «Наші котики». Насправді, ні. Але таку версію видали на телеканалі «Россия 1» у сюжеті Євгенія Попова. У мережі був стрім з презентації різних проектів для Держкіно, в якому був і трейлер фільму. Росіяни порилися в цьому записі і зробили сюжет, де назвали дружину Порошенка «продюсером фільму». Насправді ж сплутали з Марком Супруном.

9. Смерть у вишиванці. Від війни дуже близька дистанція до смерті. Тож це не просто слово, це цілий образ і є культура ставлення до смерті. Тож у фільмі — це окремий персонаж. Залежно від того, за ким Смерть приходить, вона міняє образ. За окупантами, наприклад, вона приходить у вишиваночці.

10. Іграшка котика є лише в одному екземплярі. Все почалось з китайського котика щастя, якого притягнув на знімання наш художник. Потім його образ перемалювали до більш індустріального та войовничого. І вже тоді створили саму іграшку. Через неї навіть довелося перезнімати та дознімати деякі сцени.

11. Кліп до саундтреку «Жовтий Скотч» містить реальні відео з війни. Пісня була спеціально написана для фільму (вірші Максим Кривцов, музика та виконання Юркеш). Вона гарно відображає запальний дух кіно і є також англійською мовою (адаптував вірші Степан Пасічник з Британії).

12. Кіноповість «Наші Котики» скоро з’явиться у книгарнях. У лютому в тираж вийде кіноповість, яка складатиметься з невеликих новел. Герої лишаться ті самі, але сюжет відрізнятиметься від фільму (текст Валерій Пузік та Володимир Тихий, ілюстрації Євген Матвієнко).

13. «Наші Котики» на російському телебаченні. Влітку у російських пропагандистів пригоріло лише від одного трейлера. Вони зняли цілу передачу, де називали стрічку «срамом» та загалом дуже епічно обговорювали.

14. Спочатку Держкіно та УКФ не хотіли виділяти коштів на такий фільм. Відповідь була такою ж, як і в телеканалів: ще не час. Тоді група проекту знайшла приватних інвесторів, і разом з Володимиром Тихим зробили цей фільм. Держкіно та УКФ все ж долучилися згодом.

15. Над фільмом працювали більше 600 людей. Сценарій Володимир Тихий писав у 2017-му півроку, зйомки фільму тривали три місяці, а постродакшн — 14 місяців. Усі сцени зняті у Чернігівській області.

Нагадаємо, за сюжетом події фільму розгортаються у 2014 році на початку війни. Це трагікомічна історія пригод трьох бійців АТО, що трапляється з ними під час бойового чергування на «найглухішій» з усіх можливих позицій фронту. За основу взяли реальні розповіді бійців добробатів та ЗСУ.

Головними героями виступають інженер, актор, футбольний тренер і продавець квітів, які йдуть добровольцями на війну. На позиціях до четвірки приєднується амбітна журналістка для виконання секретного завдання. Жоден з них не має бойового досвіду, нічого не знає про наміри командування, та й на місцевості майже не орієнтується. Втім саме вони стають причиною грандіозного фіаско масштабної операції ворога…

На великих екранах стрічка з’явилася 30 січня. Головні ролі у фільмі «Наші котики» зіграли Дмитро Тубольцев, Станіслав Бжезинський, Петро Микитюк, Дмитро Хом’як, Ярослав Федорчук, Віра Климковецька, Дмитро Ярошенко, Михайло Кукуюк, Сергій Солопай, Ігор Портянко, Роман Халаїмов, Володимир Бєляєв, Євгенія Муц, Алла Соколова, Михайло Єфремов та інші.

За жанром фільм патріотичний, неполіткоректний, комедійний, екшен з елементами фентезі.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.