100 активних підлітків– 50 дівчат і 50 хлопців – з різних регіонів України пройшли відбір у літню освітню школу від Klitschko Foundation під патронатом ЮНЕСКО.
Впродовж 10 днів під керівництвом менторів вони вчилися працювати у команді, розробляли власні проекти та обговорювали їх з відомими українськими бізнесменами і громадськими діячами.
«Школа успіху» покликана розвивати актуальні для нової генерації навички, серед яких креативне мислення, лідерство, продуктивність, підприємницькі здібності, інформаційна грамотність тощо. Проект допомагає розкрити потенціал активної молоді і скерувати її енергію для пошуку власного “Я”.
До теми: МОН розширить співпрацю з LEGO Foundation
“Успішна людина має щось повернути суспільству, – каже Володимир Кличко, засновник Klitschko Foundation. Ми з братом бачимо свою місію у тому, щоб розвивати нових лідерів, давати їм знання і віру, що майбутнє – своє і світу – у їхніх руках. Досягнення випускників “Школи успіху” – вступ у найпрестижніші коледжі світу, реалізація власних проектів – мають мотивувати й інших підлітків повірити у себе і боротися за власну мрію.”
У липні вже пройшла школа для дівчат. За 10 днів вони відвідали офіси “Нової Пошти”, MacPaw, Depositphotos; вчилися проектному менеджменту, дизайн-мисленню та розвивали емоційний інтелект під час тренінгів від запрошених спікерів; дізналися про сучасне мистецтво в Пінчук Арт Центр та популярну науку в Експериментаніумі; пройшли уроки першої допомоги від клініки “Борис”, сексуального виховання від АНТИСНІД та тренінг із самозахисту. Кожен ранок в школі починався із зарядки.
«Участь в «Школі успіху» стала для мене приємною несподіванкою, адже, коли я заповнювала анкету, ніяких цілей собі не ставила, – ділиться враженнями учасниця з Івано-Франківська Софія Мацюк. – Особисто для мене, «Школа успіху» – це можливість саморозвитку. З іншого боку, чимало дорослих упереджено ставиться до соціально-активних підлітків і ми повинні їм довести, що можемо і готові змінювати майбутнє. Щодо самого навчання, то кожен день в «Школі успіху» мав схожу структуру, але суттєво відрізнявся від попереднього. Сподіваюся досвід та знання набуті тут допоможуть мені в майбутньому реалізувати себе».
Comments are closed.