Політика

Запитай у влади (06.01.2011)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Анатолій Радіонов, пенсіонер:– Проживаю за адресою вулиця Коновальця, 51 / 58. До нас приїхала машина з надписом «Пошта» і у всіх трьох під’їздах зрізали та забрали поштові скриньки. На запитання, чому вони це роблять, хлопці відповіли, що їм дали таке завдання. Це при тому, що ящики були забетоновані. Дехто з жильців поклав собі навіть замочки. Отже, чи на законних підставах це зробили і як взагалі таке розуміти?

Мирослав Паламар, заступник директора Івано-Франківського відділення «Укрпошти»:
– З такими ящиками по місту було кілька будинків. Скриньки, що на вулиці, люди ставили самотужки. Але термін їх експлуатації вже давно вийшов і нині більшість із них поламані. Теперішня влада дала запит поміняти їх або демонтувати.

Знаємо, що конкретно за вказаною адресою є кілька людей, які отримують кореспонденцію. Спеціально для них обіцяємо, що кілька скриньок у самому під’їзді ми встановимо, хоча, за законом, ними має займатися жек. Наразі, як пенсія доставляється людям у квартиру, так і кореспонденцію поштарі будуть розносити людям по домівках. Інший варіант – це абонентські скриньки, які є в кожному відділенні. Можна від тієї скриньки взяти на пошті ключик, і в зручний для себе час забрати звідти кореспонденцію. А ящики у під’їздах для людей ми поставимо впродовж місяця.

Пані Оксана, лікар:
– Останнім часом почастішали випадки кишенькових крадіжок і розрізання сумок у міському транспорті. Чи проводить міліція рейди, щоб запобігти цьому явищу?

Зорина Кречко, інспектор сектору зв’язків з громадськістю УМВС області:
– У міліції обласного центру є спеціальні відділи, які займаються викриттям кишенькових злодіїв. Оперативні працівники акумулюють інформацію про осіб, які вже скоювали такі злочини чи були раніше судимі. Є дві категорії таких працівників: одні працюють у транспорті, інші – в місцях скупчення. Зараз завдяки роботі цих підрозділів кількість крадіжок зменшилася, але статистики такої немає, оскільки ці злочини не відокремлені. З останніх випадків затримали кількох немісцевих осіб, які скоювали крадіжки на ринку, – витягували телефони і гаманці з сумок. Також трапляються дрібніші. Міліція має свої методи пошуків таких людей, але про це ми говорити не можемо. Словом, така робота проводиться систематично. Якщо у вас щось вкрали, звертайтеся у найближчий відділ міліції або телефонуйте 102. Чим швидше, тим більша ймовірність, що по гарячих слідах розкриють злочин.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.