Відео Світ

Російський солдат перейшов на бік України і дав свідчення про агресію РФ (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Військовослужбовець строкової служби Збройних сил РФ Андрій Балабанов засвідчив, що російська сторона направляє на територію Донецької та Луганської областей кадрових військових фахівців, озброєння та броньовану військову техніку, повідомили у прес-службі СБУ.

rf

«Частина постійно доукомплектовувалася фаховими військовими з числа спецпризначенців ГРУ РФ та вихідцями з Північного Кавказу, які нелегально переправлялися на Схід України, – йдеться у повідомленні СБУ. – На українську територію для підтримки терористів перекидалась броньована військова техніка з підготовленими російськими бойовими екіпажами».

Як розповідає солдат, він залишив місце служби на знак протесту проти агресії Росії стосовно сусідньої держави. У липні він приїхав в Україну з наміром просити політичного притулку.
Колишній рядовий російської армії розповів, що його військову частину перекинули у Ростовську область поблизу кордону з Україною ще у травні. Кожного дня командири переконували армійців, що їх готують до захисту російськомовних громадян в Україні.

«Я прийняв рішення не брати участь у братовбивчій війні і перейшов на бік України. Це мій протест проти політики керівництва Росії», – пояснює Балабанов.

Це вже не перший випадок переходу російських військових на бік України. Днями раніше своє бажання служити на боці українських військ в зоні АТО висловив офіцер ФСБ РФ Ілля Богданов.

Write A Comment