Відео

Діє виставка художника Романа Бончука (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Розпочалася чергова персональна виставка плідного молодого художника Романа Бончука. Від часу попередньої його виставки (“Віта Фемалє”), яка оспівувала красу жіночого тіла, минуло лише 2 місяці.

Свіжий доробок митця має діаметрально протилежну тематику. Він отримав заголовок “Майбутнє сьогодні”. Роботи, які потрапили до цієї експозиції, художник створив упродовж нещодавніх свят. Вони присвячені духовності та вірі.

У центрі експозиції — полотно “Фауна”. Критики визнали цю роботу найбільш вдалою. А доповнюють живописні роботи митця вірші. Їх автор – тезка художника і його добрий друг Роман Вірастюк. Декілька своїх поезій відомий спортсмен присвятив саме Бончуку. Він, у свою чергу, також шукає нових способів самовираження.

Наразі, каже Роман Бончук, виношує задум наступної виставки, яку влаштує вже у своїй галереї. “Бончук Gallery” з’явиться в Івано-Франківську невдовзі. Щоправда, представлятиме у ній роботи не лише Роман. До участі в експозиціях, розповідає митець, запрошуватимуться художники з усієї країни.

Write A Comment