Соціум

У Франківську комунальний автобус №41 курсує за оновленим графіком

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
В КП “Електроавтотранс” повідомляють, що отримали багато зауважень у перші дні роботи комунального маршруту №41. Тож з вівторка, 29 січня, автобус виїде на маршрут за оновленим графіком.

“Ми опрацювали побажання покращення руху автобусного маршруту та провели власний моніторинг  і маємо нові, постійні графіки руху маршруту №41-К, – повідомляють в ЕАТ. – Тепер маршрут працюватиме більш злагоджено та планово виконуватиме ще більше транспортної роботи”.

З  29 січня з м-ну “Каскад” перший рейс буде йти о 6:28.  З вокзалу в бік онкодиспансера – о 6:04, а з онкодиспансера в бік міста – о 6:28 год. Останній рейс з м-ну “Каскад” їхатиме о 21:36, з вокзалу в бік онкодиспансера – о 21:50,  з онкодиспансера в бік міста – о 22:17, а з вокзалу на м-н “Каскад” о 22:45.

“Прохання ставитися із розумінням, якщо виникають затримки з об’єктивних причин: затори, ДТП тощо, – звертаються в ЕАТ. – У такому разі для уникнення скупчення транспорту в одному напрямку, центральний диспетчер має право дати розпорядження водію розвернутися, наприклад через аеропорт для відновлення руху згідно графіка. Але Ви маєте право пересісти в наступний автобус цього маршруту, якщо зберегли квиток з попереднього”.

З похвилинним графіком руху можна ознайомитися на сайті.

Нагадаємо, 3 січня провели аукціон через систему Prozorro на закупівлю 12 автобусів. 9 січня прийшло 10 із 12 нових автобусів. А запуск на маршрут №41 відбувся 21 січня. Графік руху спеціально розроблявся під місцевих мешканців. Для цього у Facebook було створене опитування. Кілька тижнів автобуси їздитимуть у тестовому режимі.

У вихідні та свята новий маршрут “Каскад – Онкодиспансер” продовжать до міського кладовища. Автобус їхатиме спочатку до онкодиспансеру, далі до міського кладовища і вже потім зворотньо на м-н “Каскад”.

Наступним комунальним маршрутом буде «Пасічна-Крихівці», кінцева схема руху не затверджена. У КП ЕАТ кажуть, проблем з водіями наразі немає.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.