Соціум

«Електроавтотранс» готується запустити комунальний маршрут «Пасічна-Крихівці»

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У понеділок, 21 січня, на вулиці міста виїхав ще один комунальний маршрут – №41.

8 новеньких автобусів будуть їздити за сполученням «Каскад-Онкодиспансер». А на вихідних, на прохання мешканців, заїжджатимуть ще й на міське кладовище.

Автобуси обладнані усіма сучасними деталями, для безпеки в салоні встановлено навіть відеоспостереження.

Загалом, КП «Електроавтотранс» вже повністю отримало нову партію автобусів – 12 «Богданів». Керівник «ЕАТ» Віталій Голутяк розповів, що наступним комунальним маршрутом буде «Пасічна-Крихівці», кінцева схема руху не затверджена. проблем з водіями наразі немає.

Крім того, вже відбувся тендер на закупівлю ще 12 автобусів підвищеного комфорту. Результати таких дій вражають. Адже після оновлення рухомого складу на «ЕАТ» на 23% зріс платний пасажиропотік. Тобто люди позитивно оцінюють покращення умов і все більше надають перевагу комунальному транспорту.

«Ми продовжуємо свої амбітні плани щодо розвитку комунального транспорту. Йдеться і про тролейбуси, і про автобуси. Наступного року маємо за мету збільшити кількість нових автобусів до 50 одиниць. Щодо тролейбусів, то ми купуємо і нові машини, і бувші у вжитку, які вже дуже гарно показали себе на вулицях міста. Цього року матимемо 29 новеньких білоруських тролейбусів за угодою з ЄБРР», – підсумував міський голова Руслан Марцінків.

Детальний маршрут і графік руху можна знайти за посиланням: http://if.rozklad.in.ua/home/schedule/23.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.