Соціум

У Франківську атовці розіграли дві квартири за репост (ФОТО, ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Аби мати шанс виграти квартиру, треба було обґрунтувати потребу в помешканні у приватному повідомленні чи у  коментарях під дописом про розіграш квартири.

Атовці зібрали найбільш зворушливі історії та 27 квітня обрали переможця, повідомляє у Facebook Vasul Andriyv, голову Івано-Франківської міської Асоціації учасників АТО.

До теми: Франківським атовцям вручили ключі від 12 квартир (ФОТО)

“Мета – допомогти отримати своє житло тим, хто цього потребує. Друге- щоб більша кількість людей повірила в добро, і дізналась про наш проект «Житло воїнам АТО». Ми хочемо підкреслити, що учасники АТО дбають не тільки про себе а і про свій народ!”, – пояснили у спілці.

Загалом у міській асоціації учасників АТО опрацювали 7 тис коментарів. З поміж-них обрали майже сотню важких історій. Втім, зупинилися на п’яти, серед яких  методом жеребкування обрали переможця – Кедик Мар‘яну.

“Ми були вражені її важкою побутовою ситуацією, – пише Василь Андріїв. – Мар’яна сама живе з мамою в гуртожитку кімнаті 23м2, сирота, має 1-групу інвалідності, потребує постійної сторонньої допомоги і побутового обслуговування, пересувається на інвалідному візку”.

Також двокімнатну квартиру вручать сім’ї з дітьми з ДЦП. Її обрали із цього списку, оскільки атовці взялися забезпечення житлом і сім’ї із дітьми з ДЦП.

Щиро вітаємо – Лущак Марію. У неї прекрасних двоє діточок, донечка із важкою хворобою ДЦП. Батько її загинув коли вона була маленька. Допомоги їм чекати немає звідки”, – додає Андріїв.

Асоціація учасників АТО обіцяє вже у травні забезпечити ці сім’ї двокімнатними квартирами.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.