Соціум Фото

Франківським атовцям вручили ключі від 12 квартир (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У п’ятницю, 27 квітня, у Івано-Франківську вручили ключі від дванадцяти квартир. У рамках проекту «Житло воїнам АТО» захисники нині отримали вісім двокімнатних та чотири однокімнатні квартири – в різних мікрорайонах.

Голова правління міської асоціації учасників АТО Василь Андріїв розповідає, що безкоштовні квартири розподіляють між інвалідами третьої групи, багатодітними і малозабезпеченими.

Нині на черзі є 220 претендентів. У травні планують вручити ключі ще від 20 квартир.

«У кожного своя історія, вибір важкий, – говорить Андріїв. – Житло, яке отримують атовці – в новобудовах. Це сирець, в якому вже можна робити ремонт. Ми отримуємо ділянку від міської ради, домовляємося з інвесторами. Але працювати з інвесторами, і з міською радою стає все важче».

Каже, на останній земельній комісії, жодну з п’яти ділянок не затвердили.

В міській асоціації нині 1200 бійців.

«Ми єдині, хто тут має показувати, як тут наводити порядок. Це вже 11 ділянка, яка нам відмовлена. Ділянки, в яких нам відмовляють, передають на аукціон і так ми не зможемо реалізувати проект. Шлях з квартирами важкий – це складна робота з документацією і експертизами. Кулуарні ігри. Тому нам треба активізуватися і рухатися вперед».

Вручення – перше цього року. Вручають завдяки ділянці обласної ради, каже Андріїв.

Першому, вручили квартиру бійцю, який не зміг отримати її ще минулого разу – Валентину Сколоватько. Також двокімнатну квартиру отримав Сергій Карпенко. Каже «закінчилося моє барачне життя і жінка пиляти не буде»

Однокімнатні квартири отримали Ільчук Іван, Нищук Віталій, Володимир Гаріджук, Олег Григорчук. А двокімнатні – Володимир Фіцик, Олександр Слободян, Володимир Симончук, Сергій Карпенко, Руслан Бабій, Максим Бобрикович, Михайло Іванюк, Павло Демчик.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.