Соціум

У франківському смітнику знайшли кілька десятків пробірок із кров’ю

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У Франківську хтось викинув пробірки, наповнені кров’ю, у звичайний смітник, біля будинку на вулиці Сніжній. Їх знайшла жінка, яка проходила повз із маленькою дитиною.

Працівники «Муніципальної варти» Івано-Франківська відразу виїхали на місце події разом із поліцією, інформує прес-служба КП “Муніципальна варта”.

“На контейнерному майданчику справді були 67 одноразових ємностей з бурою речовиною всередині, – розповідає головний інспектор «Варти» Антон Макойда. – А відомо, що контактувати з кров’ю вкрай небезпечно. Бо є великий ризик заразитися. І такі речі, згідно закону, не можна утилізувати разом з побутовими відходами. Небезпечні відходи утилізовують згідно вимог наказу Міністерства охорони здоров’я”.

За цим фактом зареєстрували рапорт працівників поліції в журналі вхідної кореспонденції «Варти». Небезпечні пробірки вилучили та відправили на експертизу. Також опитали процедурну медсестру яка живе неподалік. Але вона запевнила, що біологічних відходів не викидала і завжди утилізує їх згідно правил.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.