Соціум

Почали ще у 2006 році, – на Прикарпатті таки добудують два нових мости

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
На замовлення Служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області відкорегували проектно-кошторисну документацію на будівництво мосту в селі Боднарів Калуського району.

Міст проходить через річку Луква на автомобільній дорозі державного значення Н-10 Стрий – Мамалига. Про це повідомила прес-служба ОДА.

Проектно-кошторисна документація проходить державну експертизу, після якої буде визначена точна залишкова вартість будівництва. Надалі САД оголосить тендер на визначення підрядної організації, яка й буде проводити добудову цього мосту. Після таких підготовчих робіт міст у Боднарові добудують.

Необхідність коригування проектно-кошторисної документації пов’язана з тим, що новий міст почали споруджувати ще 2006 року. Тоді філія «Мостова експлуатаційна дільниця» ДП «Івано-Франківський облавтодор» здійснила основні роботи з будівництва лівої половини проектованого мосту. Опісля через відсутність фінансування будівництво призупинили.

На замовлення Служби автомобільних доріг цьогоріч заплановано будівництво нового мосту через річку Дністер у селі Сівка Войнилівська Калуського району. Там необхідно добудувати декілька прогонів, облаштувати проїзну частину та підходи до мосту.

У поточному році Служба автомобільних доріг в області організувала ремонт мостів у гірських районах. Зараз тривають такі роботи на шляхопроводі у селищі Делятин та мостах у селищі Ланчин Надвірнянського району, в селі Стопчатів Косівського району, та добудова мосту в Косові.

У селі Стопчатів ремонт мосту проводить ТзОВ «ПБС». Дорожники регенерували та укріпили старе покриття і невдовзі встановлять новий шар асфальтобетону. Цей міст – один із тих, що постраждали під час повені 2008 року.

Торік завершено будівництво мосту на дорозі Н-10 Стрий – Мамалига на об’їзній міста Івано-Франківська. Також зроблене металеве покриття проїжджої та пішохідної частин мосту через Дністер у селі Лука Городенківського району.

На Прикарпатті загалом є 1176 мостів на дорогах загального користування. Чи не всі вони побудовані за старими нормативами і потребують постійного нагляду.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.