Розваги

Фотографія, вистави, вишивка, – Франківськ наповниться французьким шармом

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У Івано-Франківську відбудеться третій фестиваль ”Французька весна”. Про це повідомили у середу, 20 березня, на прес-конференції в ”Urban Space 100”.

Цього року обіцяють більше різноманіття заходів і жанрів, ніж минулого року. Третя ”Французька весна” має тему кольору. Тому основні заходи – фотографія, показ мод, вишивка.

”Тема ”Французької весни” – це завжди краса, молодість, весна, – каже Володимир Туркін, президент ”Парі-ІФ”. – Зараз у нас відбуваються зміни, ми стаємо ближчі до Європи. Тому такі заходи дуже важливі”.

Мета фестивалю – поширити французьку культуру в Україні, а також налагодити французько-українські зв’язки. Захід у Франківську організовує ГО ”Парі-ІФ”, директор – Сергій Єрьомін.

”Це особливий день для нас, тому що ми відкриваємо ”Французьку весну” перед початком астрономічної весни. До того ж, сьогодні Міжнародний день франкофонії, – каже радник з питань культури та співробітництва посольства Франції в Україні Наталі Берас. – Чому цього разу тема кольору? Тому що він передав наші почуття, він може бути політичним, може передавати відносини”.

Перший захід ”Французької весни” пройде 23 березня, це буде безкоштовний майстер-клас з вишивки від французької майстрині з українським корінням Анастасії Віст у Торгово-промисловій палаті. 4 квітня буде відкриття виставки фотографій Аделін Кейл у галереї ”Арт на мур”. 18 і 19 квітня відбудуться вистави за віршами французьких поетів від французького театру. Вистави будуть у філармонії. 19 квітня у кінотеатрі “Люм’єр” буде “Довга ніч короткого метру”, а 20 квітня – показ мод ”Французька весна” від школи краси ”Ювента” у пасажі Гартенберг.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.