Політика

Поліція вимагала від єврейської громади Коломиї список з адресами – Голубош вибачився за дії колег

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Голова єврейської громади Коломиї Яків  Заліщикер отримав від поліції лист з вимогою надати копію статуту організації, а також список членів громади з адресами й телефонами, а на додачу – дані про студентів у вишах області.

Про це у соцмережі повідомив голова Українського єврейського комітету Едуард Долинський, пише Репортер.

“Департамент стратегічних розслідувань Івано-Франківської обласної поліції звернувся до голови єврейської громади Коломиї Якова Залищикера і повідомив, що департамент займається боротьбою з транснаціональними та етнічними організованими групами і злочинними організаціями. І що, мабуть, для боротьби з єврейським транснаціональним злочинним угрупованням, громада повинна видати поліції “копію статуту, список членів громади з адресами і мобільними телефонами, список студентів єврейської національності у вузах Коломиї”, – пише Долинський.

Яків Заліщикер відповів поліції, що всі дані про громади є в держреєстрі, а персональні дані надаються лише в разі кримінального провадження.

Не промовчав і нардеп від Прикарпаття Ігор Фріс. Він направив на підпис депутатів звернення до керівництва МВС, СБУ, ДБР щодо перевірки ознак протиправності в діях керівника ДСР в Івано-Франківській області Михайла Банка та відповідність його займаній посаді.

Додатково хочу повідомити про розмову з керівником управління МВС в області, в якій Володимир Голубош приніс від імені керівництва та особового складу вибачення перед всією єврейською громадою за ситуацію, яка мала місце. Дякуємо, – пише Фріс.

Крім того, нардеп вважає, що керівництву МВС слід дати оцінку діям своїх підлеглих, якими “не лише заплямовується мундири поліції, а й розпалюється етнічний конфлікт там де його ніколи не було в сучасній Україні”.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.