Політика

ЦВК офіційно зареєстровувала 11 кандидатів в нардепи від Івано-Франківської області – перелік

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Станом на понеділок, 17 червня, ЦВК офіційно зареєструвала 362 кандидати в народні депутати по одномандатних виборчих округах.

11 з них будуть балотуватися по Івано-Франківській області.

На ОВО №83 – місто Івано-Франківськ – зареєстрований кандидат від “Самопомочі” 33-річний Іван Гарасимко. Народився в селі Семенівка Городенківського району, освіта вища, заступник директора, ТОВ “Західні Енерго Технології”, член політичної партії “Об’єднання “Самопоміч”, живе в Івано-Франківську.

До теми: ОПОРА та поліція прокоментували інцидент з Шевченком і нечистотами у міському парку

На ОВО №84 – місто Бурштин, частина міста Івано-Франківська, Тисменицький, Тлумацький райони та частина Галицького району – зареєстровано четверо кандидатів:

51-річний Роман Вірастюк йде самовмсуванцем. Народився в Івано-Франківську. Очолює департамент олімпійського спорту Міністерства молоді та спорту України, безпартійний.

52-річний Віталій Куйбіда народився в селищі Бурштин Галицького району. Освіта вища, лікар-нейрохірург відділення політравми Київської міської лікарня № 17, безпартійний, живе в Києві, йде самовисуванцем.

Голова Тисменицької міської ради також йде на вибори самовисуванцем. 59-річний Степан Сворак народився і живе в Тисмениці Івано-Франківської області. Освіта вища, безпартійний.

50-річний Боглан Станіславський народився в селищі Обертин Тлумацького району, а живе в Коломиї. Освіта вища, директор ТОВ “Станіславський”, висувається від політичної партії “Об’єднання “Самопоміч”.

Читайте: Полуничка, нерухомість і генплан. Як депутати Івано-Франківської міської ради на сесії голосували

На ОВО №85 – місто Калуш, Калуський, Рогатинський райони та частина Галицького – нині зареєстрований 45-річний Михайло Гресько. Народився в селі Середнє Калуського району, а живе в селі Угринів Тисменицького району. Освіта вища, директор ТОВ “Гресько”, член політичної партії “Національний корпус”, але йде на вибори самовисуванцем.

На ОВО № 86 – місто Болехів з приміськими селами, Долинський, Рожнятівський райони та частина Богородчанського – офіційно зареєстрований голова Долинської районної ради. 50-річний Іван Данилів народився і живе в селі Кальна Долинського району. Безпартійний, йде на вибори самовисуванцем.

На ОВО №87 – місто Яремче з приміськими селами, Надвірнянський район, частина Богородчанського та Коломийського районів – балосується Святослав Никорович. Його висуває партія “Самопоміч”. 28-річний кандидат в нардепи народився в селі Підгір’я Богородчанського району, а живе в Богородчанах. Освіта вища, викладач Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, зареєстрований, як фізична особа – підприємець, депутат Івано-франківської обласної ради.

До теми: Боротьба за Франківськ: “Свобода” чи УКРОП – хто кого цього разу?

На ОВО №88 – місто Коломия, Городенківський район та частина Коломийського району – зареєстровано два кандидати в нардепи.

33-річний Василь Крутчак народився в селі Глибоке Богородчанського району. Освіта вища, тимчасово не працює, член “Право-Крнсервативної партії України “Північний шлях”. Зареєстрований в місті Коломия, йде на вибори самовисуванцем.

43-річний Олег Токарчук народився в селі Ольгопіль Чечельницького району Вінницької області, але живе в Коломиї. Освіта вища, головний лікар Коломийської дитячої лікарні, член політичної партії “Об’єднання “Самопоміч”, від якої йде на вибори.

До теми: Вибори 2019: до Верховної ради від Прикарпаття йдуть не надто нові обличчя (ФОТО)

На ОВО №89 – Верховинський, Косівський, Снятинський райони – зареєстрований 32-річний Володимир Зузяк. Народився і живе кандидат у Косові. Освіта вища, завідувач сектору з питань мобілізаційної, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами апарату Косівської РДА. Безпартійний, йде на вибори самовисуванцем.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.