Політика

Адвокатка родин Героїв Небесної сотні оголосила голодування до відновлення слідства у справах Майдану

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Адвокатка Євгенія Закревська оголосила голодування через нерозглянуту парламентом поправку до законопроєкту про ДБР.

Правка мала б дозволити слідчим у справах Майдану поновити розслідування, пише Репортер з посиланням на УП.

Про голодування Закревська заявила у прямому етері “1+1”.

Зараз, з сьогоднішнього дня, з того дня, коли зупинилось це розслідування, я не буду їсти до того моменту, поки не приймуть цю поправку, не створять це управління і не переведуть туди цих слідчих. І я це вам обіцяю, – сказала адвокатка.

Також Євгенія Закревська заявила, що справи Майдану вже нікому не цікаві, а в парламентарів є “більш важливі справи”, ніж ухвалення необхідних законопроєктів.

Йдеться про поправку до закону, яка б дозволила перевести без конкурсу або за спрощеною процедурою слідчих ГПУ, які займались справами Майдану, до ДБР.

Депутатка від фракції “Слуга народу” Ірина Верещук наголосила, що розгляд цієї поправки запланований на 5 грудня.

У свою чергу заступник генпрокурора Віктор Чумак розповів, що пропонував Закревській очолити департамент ГПУ щодо справ Майдану і взяти на себе відповідальність за розслідування цих проваджень.

Я розумію, критикувати легше, це просто сидіти й говорити, що ви там нічого не робите. А взяти на себе відповідальність і тягнути цей віз — це складно, але це потрібно робити комусь. А ми два місяці з вами говоримо частіше, ніж з вами говорила вся попередня прокуратура разом узята, – зауважив Чумак.

Нагадаємо:
  • 20 листопада 2019 року прокуратура мала припинити функцію досудового розслідування, однак продовжити здійснювати процесуальне керівництво у розслідуванні – тобто організацію і координацію досудового слідства.
Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.