Відео Люди Світ Фото

Зведення із зони АТО, 4 серпня 2014

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Пропонуємо пригадати події понеділка, 4 серпня, із зони антитерористичної операції. Зведення читайте щовечора на нашому сайті.

ato51[1]

За оперативними даними РНБО на території РФ зараз перебуває 171 військовослужбовець ЗС України та 140 прикордонників (всього 311), які в силу об’єктивних причин були змушені перейти на територію РФ в районі прикордонного пункту «Гуково». Офіційні органи України роблять все можливе, щоб повернути наших військовослужбовців додому.

Про це заявив під час брифінгу в Києві речник Інформаційно-аналітичного центру РНБО Андрій Лисенко.

коридор з АТО

Українські військові окрім звільнення зайнятих терористами територій також докладають максимум зусиль, щоб відвернути загрозу від жінок, дітей, літніх людей  та усіх, хто потребує захисту.

Згідно норм Міжнародного гуманітарного права (права війни) в умовах бойових дій в населених пунктах, місцевим мешканцям надається гуманітарний коридор для виходу в безпечні райони. Такі гуманітарні коридори підготовлені для виходу з Донецька, Горлівки та Луганська.

Останнім часом  у звільнених від терористів містах зростає кількість провокацій та закликів до акцій протесту. Для відновлення мирного життя та протидії тероризму на базі штабу АТО у Маріуполі запрацював телефон довіри за номером: 094-837-18-05. Командування штабу звертається до громадян з проханням повідомляти будь-яку інформацію стосовно підозрілих осіб, представників військових угрупувань, без розпізнавальних знаків, які чинять протиправні дії або підбурюють громадськість до протиправних дій.

У Кіровограді відбулася благодійна концертна програма «Армія сильна – Україна вільна!». Під час заходу були зібрані кошти для потреб військовослужбовців Збройних Сил України, які сьогодні виконують бойові завдання в зоні АТО. У межах благодійної програми відбувся конкурс дитячих малюнків, присвячених захисникам Батьківщини. Окрім цього, діти залишили відбитки своїх ручок за допомогою жовтих та блакитних фарб на ватмані. Гуманітарний вантаж із предметами першої необхідності бійцям батальйону територіальної оборони вирушив з Кіровоградщини на Схід України.

A Ukrainian soldier stands guard near an APC at a checkpoint outside the city of Slaviansk

На блокпосту 40-го батальйону територіальної оборони “Кривбас” під час прориву на автомобілі був ліквідований смертник, метою якого було знищення блокпоста і мирних жителів, що евакуюються з охопленого вогнем Донецька.

ato1На Прикарпатті формують новий батальйон Національної гвардії. Наразі у ньому налічується 130 чоловік віком від 18 до 55 років, які вже незабаром розпочнуть навчання і поїдуть на Схід.

ЛисенкоУ Раді національної безпеки і оборони України (РНБО) заявили, що до зими 2014 року на сході України не залишиться бойовиків.

ato6Учора підрозділи сил АТО зайняли місто Ясинувата Донецької області, яке є важливим пунктом залізничного сполучення регіону.

10580890_1452454498341151_4137320761189808758_o_(2)

Калушанин Володимир Андреєв та його дружина Христина вирішили передати для хлопців, які несуть службу в українському батальйоні “Дніпро” свій власний автомобіль “Volkswagen”.

04-08

Write A Comment