Люди Світ

У франківському батальйоні Нацгвардії – 60% східняків та кримчан

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
На Прикарпатті формують новий батальйон Національної гвардії. Наразі у ньому налічується 130 чоловік віком від 18 до 55 років, які вже незабаром розпочнуть навчання і поїдуть на Схід.
ato1[1]

Та цей батальйон виділяється від інших прикарпатських батальйонів. Адже, як повідомив його командир Сергій Шуляк  у розмові з кореспондентом “Бліц-Інфо“, з усіх чоловіків тільки 40% – це прикарпатці, а левову його частку складають біженці зі Сходу та Криму.

«Є чотири добровольці з Криму, які вивезли свої сім’ї до Херсону, Одеси і приїхали до нас, щоб вступити до батальйону і поїхати на Схід. Також є такі чоловіки із Луганська та Донецька, які вважають своїм обов’язком повернутись туди і навести порядок», – зауважив Шуляк.

За його словами, багато з них називають зону АТО не інакше, як відрядження. Адже, своїм дружинам та рідним саме так пояснили свою відсутність. А насправді зараз вправляються у військових навиках, щоб найближчим часом вирушити на Схід.

Кількість східняків-добровольців у прикарпатському батальйоні є прекрасним прикладом того, що ця війна – це спільна біда українців. яку потрібно якнайшвидше вирішити. Тож всі панічні заяви про те, що на війну забирають тільки прикарпатців є нічим іншим, як частиною інформаційної війни Путіна проти України.

Write A Comment