Люди Соціум

В “чорну п‘ятницю” Марцінків прийшов до активістів на Тролейбусну – місто пропонує СБУ дві вільні ділянки

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У п‘ятницю, 20 липня о 7:00 під час чергової “чорної п‘ятниці” міський голова Руслан Марцінків зустрівся з мешканцями Хіміків-Тролейбусна, які виступають проти забудови поряд зі своїми помешканнями.

Вперше на зустріч з мешканцями прийшов і керівник будівельної компанії “Вертикаль” Олег Лєпєнін. Втім, він каже звертатися до власника ділянки – УСБУ. Представників від СБУ на зустрічі не було.

До теми: З життя «борщівників». Чому у Франківську люди змушені перекривати дороги

Нагадаємо, на цій ділянці БК «Вертикаль» почала підготовчі роботи до зведення двох десятиповерхівок. Для мешканців мікрорайону то була велика несподіванка. Коли вони купували квартири, їм обіцяли, що там буде сквер, але потім виявилося, що ще у 2012 році землю відвели під житлову забудову для СБУ.

Аби врегулювали конфлікт, люди організували збори та запросили до переговорів забудовника. На зустрічі представники «Вертикалі» переконували, що готові до діалогу. Казали, поки не знайдуть компроміс з жителями мікрорайону, то нічого будувати не будуть. Однак вже через кілька днів ділянку обгородили парканом і взялися завозити будматеріали.

Читайте: Мешканці Тролейбусної обіцяють боротися до кінця

Як повідомив на зустрічі мешканцям мер, нині місто пропонує натомість дві ділянки – на Ребета або Левицького. Чи пристане УСБУ на такі пропозиції – наразі не відомо. Позиція “Вертикалі” – все у них в рамках закону, роботи продовжувати будуть, оскільки мають вкластися в терміни.

Мешканці зачитали і передали Марцінківу звернення, в якому йдеться, що фактична площа земельної ділянки не відповідає площі, зазначеній у договорі між УСБУ та БК “Вертикаль”.
Крім того, мешканці повідомляють, що на активістів почався тиск з боку забудовника – в суді є справа від БК “Вертикаль” на одного з активістів про визнання інформації недостовірною і відшкодування немайнової шкоди. Коли люди запитали Олега Лєпєніна про цей позов, він повідомив, що компація “Вертикаль” буде захищати свою репутацію усіма можливими способами.

Сьогодні комунальники завезуть землю на меншу ділянку майбутнього скверу і мешканці проведуть там ще одну толоку.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.