Газета Люди

Небесна Сотня та бійці Дебальцева — люди тижня за версією “Репортера”

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Цього тижня «Репортер», як і вся Україна, віддає шану Небесній Сотні та героям Дебальцева. Від тих трагічних подій на Майдані, коли вся країна плакала над першими загиблими та ховала їх, як рідних… Зі щемом у серці, в напруженні переживала за мирних людей під час бійні у Маріїнському парку, пожежі у Будинку профспілок, розстрілів на Інститутській та Грушевського…

З того часу минуло вже чотири роки. Чотири!

До теми:  Франківці вшанували героїв Небесної сотні смолоскипною ходою (Фоторепортаж)

Здавалося, страшнішого бути вже не може. А потім Майдан переміг і все мало б бути добре. Але втрутився ворог ззовні і тепер уже чотири роки триває війна на Донбасі.

Цими ж днями Україна відзначає ще одну сумну дату — 18 лютого — вихід з Дебальцева. Три роки тому на Дебальцівському виступі точилися найзапекліші бої…

Минулої неділі, до Франківська з’їхалися ветерани АТО, військові та волонтери, аби пам’ятною ходою вшанувати загиблих побратимів. Зо три сотні бійців пройшлися центром міста до Меморіального скверу.

А у вівторок, 20 лютого, в обласному центрі, в кожному районному центрі, у селах відбулося чимало заходів, присвячених Небесній Сотні.

Не треба зайвих слів. Пам’ятати — це найменше, що ми можемо зробити. Треба жити, діяти так, аби бути гідними. Вічна пам’ять та cлава героям!

До теми: До річниці Дебальцева. Як ми виходили з «оперативного оточення» – розповідь одного солдата

Comments are closed.