Люди

На франківському вокзалі облаштували зал очікування для бійців АТО/ООС (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
В Івано-Франківську в приміщенні залізничного вокзалу облаштували спеціальний комфортний зал очікування для учасників бойових дій на сході України.

Залу для військових відкрили 20 січня, тут вже побували троє учасників АТО, пише «Репортер» з посиланням на «Галку».

Тут військовослужбовці можуть перебувати добу – відпочити з дороги, привести себе в порядок. Для цього в залі облаштували ванну, кімнату з ліжком, кухню (де є кавоварка і мікрохвильова піч), і більшу кімнату, де можна відпочити на дивані – почитати книгу, обравши її з невеликої бібліотеки, чи подивитися телевізор. Всі послуги в залі очікування безкоштовні. Аби потрапити у зал, потрібно звернутися до чергового та показати проїзний і відповідне посвідчення.

«З 20 січня у нас вже побували троє військових. Один з них був навіть з пораненням ноги, казав, що йому тут дуже сподобалося», – розповіла чергова по вокзалу.

Додамо, що у залі очікування можуть перебувати не тільки військові, а й добровольці, батьки загиблих учасників бойових дій та Небесної Сотні.

Одночасно у залі можуть перебувати близько 15 людей. До слова, керівник франківського вокзалу – свого часу також захищав Україну в АТО.

Перший такий зал очікування для військовослужбовців відкрився 1 жовтня 2019 року на Центральному залізничному вокзалі в Києві. Аналогічні зали вже працюють у Львові та Одесі, Дніпрі та Харкові, Маріуполі та Вінниці, Миколаєві, Херсоні та Ужгороді.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.