Люди Світ

Карта боїв у зоні АТО, 4 серпня 2014

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Як повідомив сьогодні, у понеділок  4 серпня, на першому щоденному брифінгу речник Інформаційно-аналітичного центру Ради національної безпеки і оборони України Андрій Лисенко, протягом доби підрозділи Збройних сил України 39 разів вступили в вогневий контакт з терористами в районах населених пунктів Майорське, Красногорівка, Червонопартизанськ, Стукалова Балка, Дякове, Луганськ, Новоганнівка, Світле, Камянка, Новий Світ, Піски, Майорське, Зеленопілля, Нижня Талівка, Нижній Мінчінок.

Ніч з 3 на 4 липня характеризувалася підвищенням активності бандформувань. Збільшилась інтенсивність обстрілів позицій сил АТО, у тому числі з установок «Град», танків та мінометів.

З території Російської Федерації протягом минулої доби п’ять разів були обстріляні позиції сил АТО, в тому числі з установок «Град». Зокрема, увечері о 21.00 – під артилерійський вогонь росіян потрапили  десантники в районі Червонопартизанська, під мінометний обстріл – позиції українських військ в районі Зеленопілля. Опівночі з установок «Град» російські військові обстріляли  українських десантників в районі Дякове. Також російські військові відкрили артилерійський вогонь по  позиціях Держприкордонслужби, а також обстріляли з мінометів українських військових у районі селища Камишне. Вогонь вівся з населеного пункту Маноцький (РФ) у напрямку українського села Юганівка.

Сьогодні о 4:30 відбулася планова операція з деблокування підрозділів українських військових в районі Червонопратизанська. Більша частина військовослужбовців успішно виконала завдання командування АТО та вийшли у безпечне місце для направлення в пункти відновлення боєздатності. Частина військовослужбовців відійшла на російську територію.  Наразі українська сторона робить все можливе, щоб повернути наших військовослужбовців додому. Після їхнього повернення будуть з’ясовані всі обставини нічної події.

04-08

Write A Comment