Люди Фото

Івано-Франківська ОДА виділить 301 тисячу гривень на житло для дітей-сиріт (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
21 липня, відбулося засідання обласної комісії із забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, за участю заступника голови – керівника апарату облдержадміністрації Сергія Адамовича, повідомляє прес-служба Івано-Франківської ОДА.
IMG_2022

“З обласного бюджету виділено 301 тисячу гривень. За ці кошти ми зможемо забезпечити житлом шестеро дітей Долинського, Коломийського, Косівського та Рожнятівського районів, – розповів Сергій Адамович. – Важливим критерієм вибору був рівень співфінансування районними та сільськими бюджетами”.

В Долинському районі житло буде придбано для однієї особи, з районного бюджету для цього виділили 80 тис. грн.,  Коломийському –  однієї особи (40 тис. грн.),  Косівському –  двох осіб (80 тис. грн.),  Рожнятівському –  двох осіб (65 тис. грн.)

“Ми хотіли б допомогти усім, хто потребує такої допомоги, але, на жаль, мусимо працювати в межах того фінансування, яке отримуємо. Варто зазначити, що ті діти, які сьогодні не отримали кошти для закупівлі житла, в наступному році будуть основними претендентами на  підтримку держави”, – підсумував Сергій Адамович.

IMG_2003 (1) IMG_2010 IMG_2047 IMG_2045 (4) IMG_2044

Write A Comment