Люди Соціум

Хлопці, які за зауваження побили атовця, вибачилися і передали 500 л палива для бійців

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Вибачення записали на відео у Спілці учасників АТО Калущини.

У вівторок, 27 листопада, 22-річний атовець з Калуша Володимир Кушлик звернувся в поліцію через те, що його побили троє місцевих. Тепер хлопці вибачилися і передали 500 л палива для бійців.

Він зробив зауваження водію Audi А6 на іноземній реєстрації,  бо той порушив правила дорожнього руху. 49-річному водієві таке зауваження не сподобалось. Він з своїми двома синами вийшли з автівки та почали сперечатися з атовцем.

“Наступного ранку батько Масляк Богдан вже був у росії, а його сини зв‘язались з нами і попросили мирно вирішити ситуацію. Вибачились, вибачення ми прийняли. В знак поваги до нас дали 500 л дизпалива талонами на потреби добровольчих підрозділів у зоні ООС, ще 200 л додадуть”, – повідомив Володимир Кушлик.

За фактом  хуліганства, передбаченого ч. 2 ст. 296  ККУ, було розпочато кримінальне провадження.  Правоохоронці встановлюють усі обставини інциденту.
“Ви можете нас осуджувати, що ми вирішили ситуацію саме таким способом, але не зважаючи на те, що ми пройшли пекло, все ж залишаємось людьми, а не звірами”, – додає Володимир.
 Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.