Кримінал

Четверо пасажирів побили провідника поїзда Київ—Франківськ за зауваження не курити в тамбурі

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Вночі 20 січня  провіднику поїзда № 43 Київ — Івано-Франківськ завдали тілесних ушкоджень четверо пасажирів. Вони курили в тамбурі вагона, тож провідник зробив їм з цього приводу зауваження. У результаті 50-річний залізничник отримав забої обличчя.

Начальник поїзда по радіозв’язку викликав поліцію на станцію Львів. Правоохоронці задокументували правопорушення і затримали хуліганів. Про це повідомляє пресслужба Укрзалізниці.

Укрзалізниця закликає Національну поліцію забезпечити об’єктивне розслідування цього випадку. Також нагадує пасажирам про заборону куріння тютюнових виробів у громадських місцях, у тому числі у вагонах поїздів, — про це йдеться в статті 13 Закону України від 11.06.2009 № 2899-15 «Про заходи щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров’я населення».

Наразі Укрзалізниця та Національна поліція України ведуть переговори щодо можливого забезпечення супроводу частини пасажирських поїздів. Укрзалізниця неодноразово звертала увагу правоохоронців на необхідність забезпечення громадського порядку в поїздах і вчасного реагування на виклики.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.