Гроші

За пів року на Прикарпатті стягнули майже 40 мільйонів аліментів

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
За перше півріччя 2019 року державні виконавці Івано-Франківської області стягнули 38 755 793 аліментів.

Про це повідомив заступник начальника управління державної виконавчої служби Іван Француз під час звітної прес-конференції, пише Місто.

Ще одним значним стимулом виплатити борги на користь власних дітей стало обмеження боржників у праві залишати територію України, керувати транспортними засобами, користуватися зброєю та полювати. Так державними виконавцями Івано-Франківської області винесено 737 таких постанов. 130 боржників перебувають у розшуку,- зазначив заступник начальника управління державної виконавчої служби Іван Француз.

Начальник Головного територіального управління юстиції в Івано-Франківській області Антон Кустик,зазначив, що в межах інформаційної кампанії «Я маю право на чесну платіжку» Міністерство юстиції розпочало інформування громадян про їхні права у сфері житлово-комунальних послуг.

На сайті Міністерства юстиції та Уряду почав діяти онлайн калькулятор комунальних послуг, який дає можливість кожному споживачу порахувати вартість своєї платіжки відповідно до встановлених Урядом справедливих тарифів, – повідомив очільник юстиції Прикарпаття.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.