Гроші Фото

Прикарпатські школи отримали 17 шкільних автобусів, на них витратили понад 31 мільйон

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У вівторок, 10 липня, для семи районів та восьми об’єднаних територіальних громад області вручили 17 шкільних автобусів.

“Коштує один автобус 1 836 тисяч гривень, – каже Віктор Кімакович, директор департаменту освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської ОДА. – Приблизно 13 тисяч учнів і 3 тисячі педагогів довозять до місця навчання. Для області потрібно ще 74 автобуси. Цього року закупляти більше не плануємо, хіба надійдуть ще кошти з державного бюджету”.

Кошти надійшли з державної програми “Шкільний автобус”: співфінансування обласного і державного бюджету.

“Є деякі недосконалості, я поспілкувався з водіями, – каже Олександр Сич, голова Івано- Франківської ОДА. – Проблемна система електропостачання, важко натискається щеплення. Як на мене, трохи завузьке сидіння. Але це бюджетний варіант. Дасть Бог, будемо багатші, матимемо більше грошей на удосконалені версії”.

За словами чиновників, автобуси отримають Богородчанський, Верховинський, Галицький, Надвірнянський, Рогатинський, Снятинський, Тисменицький райони. Також автобуси надійдуть в Брошнів-Осадську, Витвицьку, Дзвинянську, Делятинську, Заболотівську, П’ядицьку, Тлумацьку і Яблунівську ОТГ.

“Ми вже 12 років возимо учнів на “Газелі”. В одну сторону треба було робити два рейси. Тепер буде набагато зручніше”, – каже Василь Кітцак, директор школи у верховинському районі.

До слова, автобуси закупили у столичної автомобільної компанії ТОВ “ІНТЕР АВТО-ТРЕЙДИНГ”.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.