Авто

Пункт зважування вантажівок встановили у Галицькому районі (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Пункт здійснення габаритно-вагового контролю встановили на км 372+100 автодороги Н-09 Мукачево – Львів у Галицькому районі.

Таке місце вибрали з огляду на великий транспортний потік на цій ділянці шляху, повідомили в Службі автомобільних доріг в області, пише «Репортер».

Стаціонарний пункт габаритно-вагового контролю розташований поблизу проїзної частини та позначений відповідними дорожніми знаками.

На а/д Н-09 Мукачево – Львів у Галицькому районі влаштований пункт здійснення габаритно-вагового контролю. Місце для ГВК вибране з огляду на великий транспортний потік на цій ділянці дороги.Стаціонарний пункт габаритно-вагового контролю позначений відповідними дорожніми знаками. ГВК розташований поблизу проїзної частини дороги. Це відокремлене місце для здійснення контролю навантаження на вісь (осі) транспортних засобів, загальна маса та/або габарити яких перевищують установлені параметри. Замовник робіт – Служба автомобільних доріг в Івано-Франківській області.Ремонт а/д Н-09 Мукачево Львів у цьому напрямку здійснений у 2015 році.

Posted by Служба автомобільних доріг в Івано-Франківській області on 2020 m. sausio 24 d., penktadienis

До слова, у 2018 році на дорозі Стрий-Чернівці (поблизу Чукалівки) рейдова група перевіряла вантажівки. Тоді за перевантаж оштрафували близько сотні автомобілів.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.