Авто Акцент Соціум

На Франківщині відновили міжміські пасажирські перевезення (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У п’ятницю, 22 травня, на Франківщині відновили міжміські пасажирські перевезення в межах чергової хвилі послаблення карантинних обмежень.

Автобуси почали їздити у тестовому режимі, про це Суспільному повідомила начальниця центрального міжміського автовокзалу “Івано-Франківськ” Анна Мотрук, інформує Репортер.

З 9:00 на центральному міжміському автовокзалі Івано-Франківська курсують автобуси. Їх небагато, як і пасажирів. Не всі перевізники, за словами начальниці автостанції Анни Мотрук, вийшли на маршрут. Каси автовокзалу в Івано-Франківську сьогодні не працюють.

“Згідно з постановою Кабміну, на яку ми вчора дуже довго чекали, наша автостанція працює у довідковому режимі. Тобто диспетчерки телефоном повідомляють, як далі ми будемо працювати. Каси працюватимуть, можливо, одна-дві в понеділок”, – розповідає Мотрук.

Водій Іван Максимко із сьомої години вже зробив рейс у Надвірну та повернувся звідти.

“Відповідно до графіку чекаємо, коли автобус заповниться. Як їздили раніше, так і їздимо тепер. Тільки пасажири мають бути в масках і в рукавичках, і рейси – з інтервалом. Стоячих не беремо. Дезінфікуємо транспорт після кожного рейсу: їдемо сюди – дезінфікуємо, їдемо звідси у Надвірну – там теж дезинфікатори є”, – каже водій.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.