Акцент

Новим головою Нацполіції став Клименко

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
25 вересня уряд прийняв відставку голови Національної поліції Сергія Князєва та призначив нового очільника поліції – генерала поліції третього рангу Ігоря Клименка.
До цього Клименко обіймав посаду заступника Князєва, про це повідомляє пресслужба МВС.

Ігор Клименко зазначив, що продовжить ті реформи, які реалізовують з моменту створення НПУ.

“Завдання номер один – покращення стану реагування на повідомлення про вчинення злочинів та правопорушень. Наступний напрям роботи – профілактика злочинності, у першу чергу її вуличним проявам, а також покращення ефективності у забезпеченні безпеки дорожнього руху”, ‑ повідомив голова Нацполіції.

Замість довідки:

Клименко у 1994 році закінчив Харківський військовий університет. До 1997 проходив військову службу у ракетній військовій частині. Заочно закінчив Одеський державний університет та отримав кваліфікацію – психолог.  У 2014 році закінчив магістратуру Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ за спеціальністю “Правознавство”.

В органах внутрішніх справ служить з 1998 року, пройшов кар`єрний шлях від психолога Центру практичної психології Управління МВС у Харківській області до начальника Департаменту і заступника голови Національної поліції України.

Учасник миротворчої операції на території колишньої Союзної республіки Югославія у Косово.

У 2014 році брав безпосередню участь в Антитерористичній операції на Донбасі.

Нагороджений відомчими відзнаками МВС України та медаллю “Захиснику Вітчизни”.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.